Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chcę zrobić wzmacniacz estradowy. Szukam dobrego schematu z opisem.

02 Mar 2006 20:15 1258 2
  • Poziom 10  
    Ma pytanko:?: czy ktoś ma schemat dobrego Wzmacnacza estradowy™:D by go zrobić samemu :idea: z opisem wszystkich elementów i jak ma wyględać płytka a i bym zapomniał żeby miał niezłe walnięcie.:D:D

Popraw ten wiesniacko napisany temat

Dzieki z G.
  • Poziom 43  
    Dział audio nie służy do wymiany poglądów na temat projektów - do tego słuzy dział Układy elektroniczne pomysły (przeniosłem) i problemy oraz dział początkujący, teoria referaty.

Spójrz wpierw na forum, ma ono wiele lat i zawiera wiele takich projektów. www.elektroda.net/audio
    Opis elementów... Po co jeszcze raz taki sam temat. Jak poznasz podstawy teoretyczne, nieodzowne do
    budowy takiego wzmacniacza, przeczytasz kazdy schemat.
    Czyżby www.elenota.pl , http://katalog.elektroda.net nie podawały danych katalogowych elementów (napięć prądów mocy?) szczegolnie tranzystorów: PODAJĄ. Schematy są wmiarę tutaj czytelne niektóre układy mają wydzielone tematy po kilkanaście stron.

jesli już znajdziesz coś co Ci pasuję zgłoś się pomożemy w realizacji i opisie. To nie może być od tak sobie gotowiec, to byłoby za proste.
  • Poziom 40  
    zadzwon do ADS-a oni na pewno dadza ci za darmo cala dokumentacje wzmacniacza estradowego wraz z instrukja uruchomienia, montazu i rysynkami blach zlozeniowych obudowy.

Ja chce poleciec na ksiezyc i wlasnie dzwonie do NASA :)

A tak serio to jeszcze nigdy w zadnym czasopismie nie ukazal sie prawdziwy wzmacniacz estradowy.