Witam!
Mam maly problem
poniewaz jestem poczatkujacy (1 klasa technikum elektronicznego) zwracam sie do was...
Dostalem stary zasilacz komputerowy 200W nawet nei wiem jakiego typu.. :/
Posiada on 5 wtyczek na wyjsciu i kabel zakonczony 4 koncowkami
Chcialbym przerobic go troszke,a mianowicie zrobic tak zeby slucyl mi on jako prosty zasilacz taki zebym mogl podlaczyc cos do 5V, 12V itd. moze prosciej- aby stal sobie na stole i keidy bede potrzebowal cos podlaczyc pod jakies napiecie np. 12 V zlapal za odpowiednie kable i podlaczyl...
I WLASNIE W TYM PROBLEM NIE WIEM KTORE KABLE SA OD CZEGO ;(
Wiem ze cos tam trzeba chyba czarny z zielonym zewrzec zeby ruszyl ale ja dopiero zaczynam..
BLAGAM POMOZCIE!! tu moj e-mail: b.wojcik0(_at_)vp.pl lub gg 4137793
Mam maly problem
Dostalem stary zasilacz komputerowy 200W nawet nei wiem jakiego typu.. :/
Posiada on 5 wtyczek na wyjsciu i kabel zakonczony 4 koncowkami
Chcialbym przerobic go troszke,a mianowicie zrobic tak zeby slucyl mi on jako prosty zasilacz taki zebym mogl podlaczyc cos do 5V, 12V itd. moze prosciej- aby stal sobie na stole i keidy bede potrzebowal cos podlaczyc pod jakies napiecie np. 12 V zlapal za odpowiednie kable i podlaczyl...
I WLASNIE W TYM PROBLEM NIE WIEM KTORE KABLE SA OD CZEGO ;(
Wiem ze cos tam trzeba chyba czarny z zielonym zewrzec zeby ruszyl ale ja dopiero zaczynam..
BLAGAM POMOZCIE!! tu moj e-mail: b.wojcik0(_at_)vp.pl lub gg 4137793
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem temat postu! Proszę nie zakładać podwójnych tematów (zostały scalone do jednego Tematu.
... nie krzycz , nie używaj Caps Locka !