Witam
Jest sobota i zamiast wypoczywać przy szklaneczce piwka patrzę na swój odkurzacz i myślę jak dostać się do wyłącznika sieciowego (ostatnio trochę szwankował, a dzisiaj padł na amen). Jest to odkurzacz piorący składający się z dwóch części: dolna jako pojemnik na wodę lub worek, górna silnik i cały osprzęt. Na spodzie tej górnej znalazłem dwa kanały z ukrytymi w nich wkrętami. Wykręciłem je i nic. Z góry wyłączniki (sieciowy i pompki wody) są za specjalnymi gumowymi ochraniaczami i nie ma do nich żadnego dojścia. Dziękuje z góry za pomoc.
Pozdrawiam.
Jest sobota i zamiast wypoczywać przy szklaneczce piwka patrzę na swój odkurzacz i myślę jak dostać się do wyłącznika sieciowego (ostatnio trochę szwankował, a dzisiaj padł na amen). Jest to odkurzacz piorący składający się z dwóch części: dolna jako pojemnik na wodę lub worek, górna silnik i cały osprzęt. Na spodzie tej górnej znalazłem dwa kanały z ukrytymi w nich wkrętami. Wykręciłem je i nic. Z góry wyłączniki (sieciowy i pompki wody) są za specjalnymi gumowymi ochraniaczami i nie ma do nich żadnego dojścia. Dziękuje z góry za pomoc.
Pozdrawiam.