#1 2373620 04 Mar 2006 15:44 Fredusek Fredusek Poziom 11 Posty: 29 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 2373620 04 Mar 2006 15:44 ma ktos moze wzor dokumentu formularza jak przyjezdzamy samochodem do serwisu dane marka model opis uszkodzenia itp itd najlepiej wg standardu iso
#2 2374113 04 Mar 2006 17:55 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #2 2374113 04 Mar 2006 17:55 https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic282978.html czy do tego formularza idzie choć jeden kabelek?
#3 2375742 04 Mar 2006 23:56 kubus4995 kubus4995 Poziom 20 Posty: 256 Pomógł: 31 Ocena: 55 Pomocny post? (0) Post #3 2375742 04 Mar 2006 23:56 Tak kabelek do wieszania na ścianie hehe. Bez urazy elekrit