Mam podczerwień i telefon sagem myX5-2, potrzebuję jakiegoś programu żeby explorować telefon (tak jak w nokia pc suite), i wgrywać aplikacje java.
Zna ktoś taki program??
Zna ktoś taki program??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam