Witam.
Chciałem zrobić zasilacz symetryczny 12v ale nie mam takiego transformatora. Chciałem go zrobić o oparciu o ten schemat https://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=151371
Można jakoś przerobić ten układ abym nie musiał zastosować takiego transformatora.
Chciałem zrobić zasilacz symetryczny 12v ale nie mam takiego transformatora. Chciałem go zrobić o oparciu o ten schemat https://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=151371
Można jakoś przerobić ten układ abym nie musiał zastosować takiego transformatora.