Witam wszystkich!
Mam dosyć spory problem a mianowicie potrzebuje wykonać lub kupić układ wzmacniacza do którego podłącza się taki malutki mikrofon elektretowy i na którego wyjściu jest normalny sygnał audio ( taki jak na wyjściu odtwarzacza CD)
Aha, jeszcze jedno , ten wzmacniacz musi miec jak najmniejszy pobór prądu i zasilany max 12V
Prosze o jakies porady, czy można takie coś kupić gotowe?? zależy mi na czasie , zabrać się do tego nie będe miał kiedy.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc!
Mam dosyć spory problem a mianowicie potrzebuje wykonać lub kupić układ wzmacniacza do którego podłącza się taki malutki mikrofon elektretowy i na którego wyjściu jest normalny sygnał audio ( taki jak na wyjściu odtwarzacza CD)
Aha, jeszcze jedno , ten wzmacniacz musi miec jak najmniejszy pobór prądu i zasilany max 12V
Prosze o jakies porady, czy można takie coś kupić gotowe?? zależy mi na czasie , zabrać się do tego nie będe miał kiedy.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc!