logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór subwoofera: STX GDN-22-120-4-SS, GDN-27-300-8-SS czy GDN-32-300-8-SS?

trailong 06 Mar 2006 16:03 783 5
REKLAMA
  • #1 2381915
    trailong
    Poziom 19  
    Posty: 405
    Pomógł: 15
    Ocena: 4
    Witam !

    Mam kilka opcji na zrobienie suba do mojego zestawu...

    1. 2x STX GDN-22-120-4-SS, w obudowie 50-60 l, strojenie 30 Hz
    2. 1x GDN-27-300-8-SS w obudowie 40-45 l, strojenie 30 Hz
    3. 1x GDN-32-300-8-SS w obudowie 95-100 l, strojenie 30 Hz

    Które rozwiązanie byłoby najlepsze?

    Pozdrawiam
    trailong
  • REKLAMA
  • #2 2382049
    eshaka
    Poziom 14  
    Posty: 126
    Pomógł: 4
    Ocena: 5
    Niech zgadne.Sam wymysliles te opcje? :)
    Moim zdaniem zaden z trzech punktów nie wydaje sie najlepszym rozwiązaniem.We wszystkich trzech strojenie za niskie( jak dla mnie).Dodatkowo w punkcie 3 obudowa o wiele za duza.pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #3 2382059
    trailong
    Poziom 19  
    Posty: 405
    Pomógł: 15
    Ocena: 4
    No... Zgadłeś ;)

    Więc możesz podać jakąś rozsądną propozycję w podobnej cenie?
  • REKLAMA
  • #4 2382094
    Medeis
    Poziom 21  
    Posty: 564
    Pomógł: 25
    Ocena: 18
    "Mam kilka opcji na zrobienie suba do mojego zestawu... "

    Witam a co to za zestaw, i czym bedziesz chcial to napewdzac?


    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #5 2382156
    trailong
    Poziom 19  
    Posty: 405
    Pomógł: 15
    Ocena: 4
    Zasilal prawdopodobnie 2x TDA 7294 w mostku ;)

    A narazie są 2 kolumny na 22cm stx'a ;)
  • #6 2384352
    CJ_Basseer
    Poziom 24  
    Posty: 630
    Pomógł: 44
    Ocena: 5
    Jak masz kolumny na 2x22 to bezses jest pakowac suba na 22, 27 tez duzo nei zdziala...
    Po drugie do 27 masz za duzo obudowe, do 32 tak samo. Poczytaj forum.
REKLAMA