Witam !
Mam kilka opcji na zrobienie suba do mojego zestawu...
1. 2x STX GDN-22-120-4-SS, w obudowie 50-60 l, strojenie 30 Hz
2. 1x GDN-27-300-8-SS w obudowie 40-45 l, strojenie 30 Hz
3. 1x GDN-32-300-8-SS w obudowie 95-100 l, strojenie 30 Hz
Które rozwiązanie byłoby najlepsze?
Pozdrawiam
trailong
Mam kilka opcji na zrobienie suba do mojego zestawu...
1. 2x STX GDN-22-120-4-SS, w obudowie 50-60 l, strojenie 30 Hz
2. 1x GDN-27-300-8-SS w obudowie 40-45 l, strojenie 30 Hz
3. 1x GDN-32-300-8-SS w obudowie 95-100 l, strojenie 30 Hz
Które rozwiązanie byłoby najlepsze?
Pozdrawiam
trailong