Mamy w mieszkaniu studenckim Neostradę 2mb, do tej pory obsługiwał jąrouter , ale teraz więcej osób chce mieć net i jesteśmy zmuszeni połączyć switch , czy transfer będzie dzielony zawsze równo na wszystkie komputery? Czy jeśli dana osoba nie używa netu, to inne używające będą miały lepszy transfer?
Moderowany przez TONI_2003:Przeniesiono z Komputery Software !