Mam duży problem, dostarczam internet siecią LAN do kilku odbiorców. Jest to DSL przez router i switch. Normalnie transmisja jest około 5 do 6 Mb/s, ale mam problem z jednym z odbiorców. Jeżeli włączy komputer prędkść łącza spada az do 3 Kb/s. Czy jest jakiś sposób ograniczenia transmisji LAN do tego delikwenta?
Konto firmowe: