Witam
Mam problem z DivX'ami w kinie domowym.
Jeszcze przy kupnie gościu powiedział, że aby oglądać DivX'y z napisami i wszystko w porządku, trzeba ściągnąć coś z neta, wypalić na płytę i wgrać na odtwarzacz.
A problem polega na tym, że mam stronę, tylko że ona nie jest dość prosta do skapowania mimo że z angielskiego trochę wiem.
www.divx.com/vod
To jest ta strona.
Mniej więcej wiem o co chodzi, ale tylko mniej więcej.
Dokładniej nie wiem tego najważniejszego.
Wiem co trzeba wpisać, wiem jak wypalić, tylko nie wiem gdzie ten kod wpisać, żeby ściągnąć to coś.
Mam problem z DivX'ami w kinie domowym.
Jeszcze przy kupnie gościu powiedział, że aby oglądać DivX'y z napisami i wszystko w porządku, trzeba ściągnąć coś z neta, wypalić na płytę i wgrać na odtwarzacz.
A problem polega na tym, że mam stronę, tylko że ona nie jest dość prosta do skapowania mimo że z angielskiego trochę wiem.
www.divx.com/vod
To jest ta strona.
Mniej więcej wiem o co chodzi, ale tylko mniej więcej.
Dokładniej nie wiem tego najważniejszego.
Wiem co trzeba wpisać, wiem jak wypalić, tylko nie wiem gdzie ten kod wpisać, żeby ściągnąć to coś.