Mam freesco 0.2.7 z Neo+ jest taki objaw, że niemogę otwożyć niektórych stron internetowych. Jak mam kompa samego podłączonego do Neo+ to wszystko śmiga a przez ruter freesco nie np. ping na stronę www.otto.de przechodzi a stronka się nie otwiera, a na www.allegro.pl nawet pingi niechcą przechodzić co może być przyczyną. Freesco konfigurowałem wg. stronki www.freesco.pl nieznam dobrze Linuxa.