Witam forumowiczów.
Założyłem ten temat ponieważ jestem ciekaw czy ktoś z was ma kolumienki tej firmy, a jeżeli tak, to co może powiedzieć na ich temat. Chciałbym dowiedzieć się jak brzmią jaki jest stosunek brzmienie/cena itp.
Wszystkich właścicieli zapraszam do pisania (o ile tacy są
).
Pozdrawiam.
Założyłem ten temat ponieważ jestem ciekaw czy ktoś z was ma kolumienki tej firmy, a jeżeli tak, to co może powiedzieć na ich temat. Chciałbym dowiedzieć się jak brzmią jaki jest stosunek brzmienie/cena itp.
Wszystkich właścicieli zapraszam do pisania (o ile tacy są
Pozdrawiam.