Witam
Czy ktoś wie, jak to wykonać nałożenie dwóch zdjęć w tym programie lub może jakimś innym darmowym ?
Przykładowo te zdjęcia:
Za ciemny las:
http://img478.imageshack.us/my.php?image=zaciemnylas8ry.jpg
Za jasne niebo:
http://img482.imageshack.us/my.php?image=zajasneniebo0th.jpg
Oczywiście zdjęcia, które będe chciał tak złożyć, będą wykonane ze statywu, będzie to ten sam kadr.
Pzdr
Czy ktoś wie, jak to wykonać nałożenie dwóch zdjęć w tym programie lub może jakimś innym darmowym ?
Przykładowo te zdjęcia:
Za ciemny las:
http://img478.imageshack.us/my.php?image=zaciemnylas8ry.jpg
Za jasne niebo:
http://img482.imageshack.us/my.php?image=zajasneniebo0th.jpg
Oczywiście zdjęcia, które będe chciał tak złożyć, będą wykonane ze statywu, będzie to ten sam kadr.
Pzdr