Witam.
Powyciągałem przewody (zasilające) z wtyczki tego silniczka i zapomniałem jak były
- jeśli ktoć byłby tak miły mi opisać lub szkicnąć byłbym wdzięczny... te od krańcówek - zielony i biały nie ruszałem - wyciągnąłem niebieski i czarny i nie wiem który gdzie był - czarny to masa a niebieski jest jako jedyny z pozłacanym stykiem. jakbym miał fiata to bym sobie zmierzył gdzie w gnieździe jest masa... ale nie mam.
Powyciągałem przewody (zasilające) z wtyczki tego silniczka i zapomniałem jak były