Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Obsługa radia Renault Megane I (98r)

Chesterlp15 14 Mar 2006 19:53 9374 3
    Chesterlp15
    Level 2  
    Poszukuje instrukcji obsługi (jeśli tak istnieje) do fabrycznego radia (na kasety) Philpsa, Renault Megane I. Jeśli było by to możliwe też proszę o rady użtkowników, bo mój ogólny problem polega na tym, że niewiem jaki przycisk służy do czego :( i niewiem jak (na jakich falach) zaprogramowac stacje radiowe oraz niewiem co oznaczaja takie symbloe jak "TP" "FA" itd. które są wyświetlane na wyświetlaczu. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE!!!
    Boasoft
    Level 13  
    Podaj typ silnika (K7M?) i podeślij linka do zdjęcia tego radia - może uda mi się coś znaleźć. Czy to jest radio z dwoma owalnymi grupami przycisków po prawej i lewej stronie oraz 6 przyciskami do programowania stacji na środku?

Czy instrukcja może być po niemiecku? ;-)

Pozdrr.,
    Boa.
    SlaweK
    Level 43  
    Radio posiada kilka banków pamięci jak U1, U2 po bodaj 5 stacji. Ustawioną stację zapamiętujesz przytrzymując kilka sekund jej klawisz.

TP to Traffic Pilot a AF to Alternative Frequency a opis ich znajdziesz na stronie www.studio24.prv.pl

SławeK
    Chesterlp15
    Level 2  
    Wielkie dzięki za chęć pomocy!! :D Boasoft silnik jest 1.4 (75 KM), a jeśli chodzi o radio to tak ma 6 przycisków do programowania są one pod "wejściem" na kasety, a ta instrukacja to jesli nie po Polsku to lepiej jeśli mogła by byc po Angielsku (ale najlepiej po Polsku :) ). Postaram się poszukac zdjęcia tego radia na necie. SlaweK dzienx za linka!! :)

Znalazłem tu ogłoszenie w którym jest zdjęcie mojego radia, moja "Meganka" niejest Sedanem ale radio się zgadza. Jeśli regulamin na to zezwala to zamieszcze tu linka do tego ogłoszenia (zdjęcie z radiam jest w prawa górnym rogu tej galerii)
    http://www.auto.pl/gielda/result.php?wd=p&rd=...f6faa0efdfb88f84474e1c0d159bd29a42eab1&all=31