Witam. Mam taki problem z tym gratem na początku padła przetwornica. po naprawie przez pewien czas TV działał bez zarzutów. Potem padł tranzystor BU 2508DF i znowu po wymianie przez pewien czas bylo OK. Teraz jest z nim taki problem, że jest czarny ekran, nie ma głosu, wyświetlaja się nr programu i to tyle. Włączyłem DVD przez EURO złącze
i obraz i dźwięk normalnie odbierały.
Z góry dziękuje za pomoc.
i obraz i dźwięk normalnie odbierały.
Z góry dziękuje za pomoc.