Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem MYX6-2 simlock-pilnie

16 Mar 2006 21:06 5289 18
  • Poziom 11  
    witam kupiłem sagema 6-2 niestety ma simlocka na ORANGE a ja mam karte z ERY i chciałbym sie dowiedzieć jak moge zdjąć z niego sima tak na szybko...

prosze o pomoc ... pozdrawiam...

• GSM Product Supporter
    szybka odpowiedz telefon narazie nie do zrobienia
  • Poziom 12  
    tak kolega ma racje , x6 bez problemu ale x6-2 na dzisiajni do zrobienia. Jak będzie update SCDRII poinformuje
  • Poziom 18  
    Jeśli wejdziesz w menu i chwile przytrzymasz *, wejdziesz w tzw. HOT menu.. tam jest opcja simLOCK, trzeba podać jakiś kod... nie wiem co konkretnie, nigdy nie próbowałem :) życze powodzenia :D
  • Poziom 11  
    o hot menu to ja wiem tylko gorzej z kodem :D
  • Poziom 28  
    a probował ktos programem astu? uruchamiasz telefon z obca karta poprzez ten program ,telefon dziala tak jak bez simloka ale do wyłaczenia telefonu , potem musisz znowu powtorzyc operacje, tylko niewiem czy dziala z x6-2

• GSM Product Supporter
    heheeh no to bedzie códowny dzien nareszcie ruszy bb 5 x6-2 itd wlasnie juz zbieram fony od klientow ;)
  • Poziom 11  
    witam!

czy możecie mi powiedzieć, od czego moze zależeć ze taki sprzęt jak Sagmaster, itp. nie obsługuje myx6-2.
    dlaczego, nie rozpoznaje procka telefonu, układu flasha, czy co?

z góry jestem wdzięczny wszystkim za odpowiedzi.

cześć.
  • Poziom 20  
    panowie czy dobrze zrozumiałem wypowiedź Tech Mobile że od początku kwietnia będą robione simlocki w bb5??Bo coś nie wierze bo wszędzie cicho.

Prosze o wypowiedź Tech Mobile i Multi-Com.

P.S. jala nic nie wspominał na temat updatu do bb5 simlocków a sprzęcik biore kilka razy w miesiącu.

Pozdrawiam mariogsm
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To ty nie wiesz że już są simlocki z BB5 za free?Stary na jakim ty świecie żyjesz... I Sagem X6-2 i 100X.
  • Poziom 11  
    FranekDolas napisał:
    To ty nie wiesz że już są simlocki z BB5 za free?Stary na jakim ty świecie żyjesz... I Sagem X6-2 i 100X.

co miałes na myśli? i Sagem X6-2, da sie simlocka z niego juz pociągnąć?
    a może jaja sobie robisz?

pozdrawiam, hey
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    FranekDolas napisał:

hehe... z tym ostatnim trafiłeś w dziesiątke...
  • Poziom 11  
    to ja k w koncu da rade zdjac simlocka z sagema 6-2 czy nie dzieki za odpowiedz ale prawdziwa pozdro
  • Poziom 11  
    a czy terz juz cos wiadomo ??
  • Spec od GSM
    Narazie nie ma szans i nie słychac nic na polu bitwy :)