witam mam taki problem jak w tytule gaz nowy na gwarancji zrobione 10tys problem pojawia sie na wolnych obrotach jak stoje na krzyzowkach zaczyna zalatywac gazem ze trzeba otwierac okno bo zapach jest inntensywny dodam ze jest to instalacja ze sterownikiem elektronicznum stag-50 . W aucie bylo ustawiane spalanie gazu gazownicy krecili uklad wydechowy szczelny auto spala 11litrow gazu na 100 problem pojawia sie tylko i wylacznie na zapalonym silniku i tylko na postoju instalacja gazowa firmy logaz szczelnosc w komorze silnika gazownicy sprawdzili obroty na gazie i bezynie ok tylko problem z zapachem w samochodzie . Prosze o pomoc