Do radia tak przez wejście liniowe o ile go ma lub na podstawie schematu można dorobić lub jeśli radio jest z odtwarzaczem kaset poprzez wkładaną zamiast kasety kasetę adapter

bezpośrednio do głośników niestety nie ma takiej możliwości

Podłączając się do zasilania w zapalniczce musisz pamiętać o zredukowaniu napięcia na takie jakie jest potrzebne do discmana , są kable gotowe w sprzedaży lub można samenu zrobić odpowiedni stabilizator , z praktyki powiem ci że niestety

bywają duże kłopoty z zakłóceniami poprzez zasilanie więc warto rozważyć zasilanie dismana z akumulatorków