Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie komputera przez Euro!

19 Mar 2006 21:24 1160 3
  • Poziom 23  
    Witam wszystkich. Problem mój dotyczy podłączenia karty graficznej Get force 4 z telewizorem pod eurozłącze. Do tej pory posiadałem tv. z wyjściem S-video, i nie było problemu, ale teraz mam nowy tv, który (niestety) tego wjście nie posiada. Przewód który na wymiar robiłem własnoręcznie z karty ma 4 wyjścia, plus masę. Czy ktoś wie, lub ma jakiś wzór jak przylutować te 4 przewody + masę do wtyku euro, żeby działało poprawnie?
    Za wszelką pomoc z góry dziękuję, i pozdrawiam
    Moderowany przez TONI_2003:

Tematy postów i odpowiedzi scaliłem !

• Poziom 10  
    Witam. Do karty graficznej powinieneś dostać przejście z s-video na cinch albo karta może też już mieć tekie gniazdo, jeżeli nie masz to kup takie przejście i dalej ciągniesz jedną żyłe+ekran a do EURO w TV podłączasz na 20pin wej video czyli żyłe a na 17pin masa czyli ekran i wszystko, musi chodzić ja tak mam u siebie. Noi oczywiście jeszcze głos ale Ty już masz. Miłej zabawy.
  • Poziom 23  
    Dziękuje za informację. Podłączyłem wg. waszych wskazówek, wszystko działa ok. ale jest inny problem! Gdy przełaczę kartę na tv. i pozostawię tak parę minut, zaczynają pojawiać się brzebarwienia. Objaw jes taki jakby był namagnesowany kineskop. Gdy włączę film z komp. lub przęłączę na pr. z telewizji, po kilkunastu, lub kilkudziesięciu sekundach obraz wraca do normy. W poprzednim telewizorze nie miałem takich objawów. I co o tym sądzicie? Czy to coś z sygnałem?