Mam stronkę mojego roku na uczelni. Sprawa wygląda tak ze chce zamieścić na niej link. po czym będzie otwierało sie okno z widocznymi katalogami i plikami. Coś jak support, czy tez FTP gdzie można ściągać ale nie ma możliwości wysyłania.
Generalnie na 1 serwerze chce mieć normalna stronę www + support.
Nie mam jeszcze pomysłu jak to wykonać, więc może ktoś mi pomoże.
Generalnie na 1 serwerze chce mieć normalna stronę www + support.
Nie mam jeszcze pomysłu jak to wykonać, więc może ktoś mi pomoże.