Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do prowadzenia sewisu

Stef 23 Nov 2001 13:48 5175 20
    Stef
    Level 31  
    Szukam programu (celem zakupu)do prowadzenia serwisu, bardzo chętnie pod DOS który umożliwia wystawienie pokwitowania, wydruk karty naprawy, zachowanie tych informacji w bazie danych, wyszukiwanie wg nazwisk, nazwy sprzętu. Znalazłem program pod WIDOWS, lecz dla mnie jest on zbyt rozbudowany, posiada dodatkowo prowadzenie magazynu, rozliczenia pracowników a to jest mi całkowicie zbędne (zakład prowadzę jednoosobowo).
    aceton
    Level 26  
    ja tez bylbym chetny do zakupu czegos takiego

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Rzeszu dnia 2001-11-23 16:28 ]
    Wojtek27
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Można takie coś "stworzyć" pod MS ACCESS.
    Ja jestem w trakcie.
    Całkiem przyzwoicie chodzi.
    Stef
    Level 31  
    W ACCES'ie, to stworzenie bazy plus ewentualnie wprowadzenie danych z EXCELA to mały pikuś, wyciąłem sie na wydrukach!
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    Wojtek27
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Narazie moja baza jest w trakcie budowy. Pracuję nad tym co Ty - magazyn, tu największy jest ruch i ciężko znaleźć jakiś kompromis.
    Myślę także jak rozwiązać sprawę przyjmowania sprzętu do naprawy (formularze, zlecenia).
    mrucze
    Level 15  
    Ciekawy program był wydany przez Serwis Elektroniki, jako dodatek do BS1/2000,lecz był przeznaczony do większych kilkuosobowych serwisów
    leadman
    Level 16  
    Hours serwis. Lokalizacja taka jak pisze mrucze. Jest to wersja testowa i może być używana przez serwis "jednoosobowy".

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: leadman dnia 2001-12-29 23:00 ]
    maniek
    Level 12  
    Też kupiłbym jakiś mądry program.
    Marian
    tele_mar(malpa)wp.pl

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: maniek dnia 2002-02-06 19:41 ]
    User removed account
    User removed account  
    Stef
    Level 31  
    Namiary już mam, firma zakończyła działalność na koniec 2001 roku! Wysłałem emaila, może dostanę odpowiedź.
    Stef
    Level 31  
    Odpowiedzieli, od 1996 roku wsparcia do tego programu nie ma, tylko dlaczego nie można go u nich kupić?
    User removed account
    User removed account  
    Stef
    Level 31  
    Przeglądałem kiedyś wersję demo tego programu i uważam, że jest dobry. A jak na moje potrzeby zbyt rozbudowany. Sprawdzę jego cenę i jeżeli nie znajdę nic prostszego, potrzebuję prostą bazę danych sprzętu, klientów z możliwością wydruku pokwitowania przyjęcia i karty naprawy, to będę zmuszony go zakupić. Dzięki za odpowiedź.
    soundman
    Level 17  
    panowie mam problem nie moge sciagnac tego pliku ktory jest na forum servi rtv wy terz macie taki problem
    picador
    Level 33  
    a może pracuje ktoś na programie OPUS 2.0 :?:

program płaty ale mocno rozbudowany