Nie wypompowuje wody Spalony programator elektroniczny,a konkretnieTC1tjtriak zo103 R7 R24 R3 -Wiem temat był poruszany.Chodzi mi o więcej info na temat naprawy.Wymieniłem triaka ZO103 na MAC97 (0.6A 600V) oraz oporniki i układ nie ruszyłPozostałe elementy wydają się być dobre. Może warystor -nie wiem jak go sprawdzić .nie wiem czy zamiennik triaka jest dobry niby powinien być 2N6075B.Sprawdziłem pompkę oraz wymieniłem złącze do pompy.na krótko pompa pracuje-prądu pompy nie mierzyłem.proszę o pomoc