Witam! Miałem podobny problem z whirlpool-em 6101, sprawdź wcześniejsze tematy na forum. W moim przypadku zawiódł triak, ale najpierw sprawdziłem pompę, podłączając ją na krótko pod 230v-działała, później nalałem do bębna wodę i podłączyłem pompę pod obciążeniem-działała! W programie wypompowującym wodę próbnikiem z żarówką sprawdziłem, czy programator podaje napięcie na pompę-nie podawał! Sprawdziłem też węże odprowadzające i doprowadzające wodę, czy nie są zapchane-wystarczy po naciskać! Sprawdź filtr, może jakiś przedmiot jest w środku, i blokuję wirnik pompki! Po kablach doprowadzających napięcie do pompki idź do programatora i sprawdź kostkę! Dopiero na końcu zdjąłem obudowę z programatora i zobaczyłem osmalenie na płytce. Zaniosłem programator do serwisu, tam zaśpiewali mi 250zł. za naprawę-oczywiście powiedziałem, że ochujali, i zaniosłem go do kolegi, który po sprawdzeniu zwykłym miernikiem wylutował spalonego triaka i zastąpił go nowym za 2zł!!! Wszystko działa! Powodzenia!