#1 221218 21 Maj 2003 01:45 marcinos marcinos Poziom 11 Posty: 11 Autor tematu Post #1 221218 21 Maj 2003 01:45 Potrzebuje skopiować karte do Blaupunkta Denver 70 nie wiem czy jest to możliwe jeśli ktoś ma informacje na ten temat bardzo bym prosil o pomoc i jakieś wskazówki
#2 222408 21 Maj 2003 23:15 andrzej49 andrzej49 Poziom 16 Posty: 263 Pomógł: 1 Ocena: 36 Pomocny post? (0) Post #2 222408 21 Maj 2003 23:15 To radio może działać bez karty-trzeba wprowadzić kod. Jeżeli chcesz mieć drugą kartę to musisz znać kod.Wprowadzasz kod wkładasz kartę i wszystko.