Powitac.
Kupilem ostatnio klawiature - Turbo Media KE-9801. Taka z duza iloscia przyciskow powyzej normalnej klawiatury i dodatkowo z klawiszem EZ, ktory daje dodatkowe skroty na klaw. numerycznej. Ale przejdzmy do rzeczy.
Po zainstalowaniu sterownikow do WinXP pojawia sie problem z grami. Po wlaczeniu gry, zmienia sie tryb ekranu na taki jak trzeba, ale za moment okno gry zostaje zminimalizowane. (???) Po nacisnieciu na pasku gierka otwiera sie na nowo, ale niestety nie w trybie pelno-ekranowym ale w okienku. Niestety wiekszosc gierek nie przezywa takiego oberotu spraw.
W tescie DXDIAG po wlaczeniu testow DIRECT3D, jest podobnie. Zmienia tryb na pelnoekranowy (nic sie nie pojawia) i wraca na pulpit z komunikatem, ze test zostal przerwany przez nacisniecie klawisza (???). Nie musze chyba dodawac, ze nikt nic nie naciska.
Problem wystepuje na roznych kompach (z WinXP) i rowniez po zainstalowaniu najnowszych sterownikow.
Ktos spotkal sie z czyms takim?
Pewnie najlepszym (ale nie najtanszym) rozwiazaniem byloby kupienie klawiatury Logitech'a
Kupilem ostatnio klawiature - Turbo Media KE-9801. Taka z duza iloscia przyciskow powyzej normalnej klawiatury i dodatkowo z klawiszem EZ, ktory daje dodatkowe skroty na klaw. numerycznej. Ale przejdzmy do rzeczy.
Po zainstalowaniu sterownikow do WinXP pojawia sie problem z grami. Po wlaczeniu gry, zmienia sie tryb ekranu na taki jak trzeba, ale za moment okno gry zostaje zminimalizowane. (???) Po nacisnieciu na pasku gierka otwiera sie na nowo, ale niestety nie w trybie pelno-ekranowym ale w okienku. Niestety wiekszosc gierek nie przezywa takiego oberotu spraw.
W tescie DXDIAG po wlaczeniu testow DIRECT3D, jest podobnie. Zmienia tryb na pelnoekranowy (nic sie nie pojawia) i wraca na pulpit z komunikatem, ze test zostal przerwany przez nacisniecie klawisza (???). Nie musze chyba dodawac, ze nikt nic nie naciska.
Problem wystepuje na roznych kompach (z WinXP) i rowniez po zainstalowaniu najnowszych sterownikow.
Ktos spotkal sie z czyms takim?
Pewnie najlepszym (ale nie najtanszym) rozwiazaniem byloby kupienie klawiatury Logitech'a