Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig sc 303c. Jak wprowadzić kod zabezpieczający bez wyświetlacza?

26 Mar 2006 23:46 1314 5
  • Poziom 10  
    Witam. Jak można wprowadzić kod zabezpieczający do w/w radia bez wyswietlacza?? Kod jest mi znany i radio na pewno nie jest zablokowane. pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Paskudnie się to robi bez wyświetlacza, lepiej poszukaj kogoś z Oplem.

SławeK
  • Spec od car audio
    Jeśli przyciski 1-4 nie są pozałamywane,to nie powinieneś mieć problemu.Każdym przyciskiem kliknij o jedn raz więcej niż mówi cyfra kodu.Zatwierdź przytrzymując AS ok 4sek.Potem naciśnij któryś z programów lub wrzuć kasetę i sprawdź czy gra.
  • Poziom 10  
    A jak mam go odkodować, bo jak poprzednio sie nim "bawiłem" to chyba sie zakodowało i teraz nie chce przyjąć kodu? Trzeba przytrzymać jakieś przyciski czy zostawić je włączone przez jakiś czas?? pozdrawiam

Dodano po 3 [minuty]:

Ahaaaa... mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy wystarczy podłączyć +i- zasilania czy jeszcze trzeba gdzieś podpiąć + po zapłonie, bo czytałem że niektóre radia sie tak podłącza. Jeszcze nigdy nie podłączałem tego typu radii więc nie wiem :/
  • Poziom 43  
    Myślę że z taką wiedzą i doświadczeniem to lepiej udaj sie do kogoś kto będzie wiedział jak to zrobić i będzie miał wyświetlacz by sprawdzić co radio robi.
    Teraz to masz nikłe szanse.

SławeK
  • Poziom 10  
    Tak jak myślałem! Trzeba było podłączyć dodatkowego +. W kostce ISO podpisany jest PERMANENT. Podłączyłem wszystko jak należy i śmiga aż miło posłuchać.

Dla chcącego nic trudnego Sławku:] pozdrawiam