to jest bardzo proste, są dwa rodzaje tych radi z pamięciami 24C02 I 24C04 . W komórkach gdzie znajduje się kod , a można to odrużnić po cyfrach 1000 wpisz programatorem kod, który masz do radia, wtedy radio będzie uruchamiać się bez kodu
W razie problemu podaj pamięci jakie masz w tym radiu, to podam ci dokładnie w których komórkach masz to wpisać .