Witam!
Pożyczyłem od znajomego monitor - Proview Pk-770 Model 770M. Ale nie wiem czy to jego wada, czy może sterowniki - A mianowicie od połowy ekranu w prawą stronę jest coraz bardziej zamglony. Wtyczki są w porządku, sterowniki od grafiki zmienione na nowsze, sterowniki monitora od producenta zainstalowane i lipa ... To samo... A do tego jak chcę ustawić częstotliwośc odświeżania na np. 75 czy 85 Hz to cały obraz mam zasmużony.
Podpowie ktoś o co chodzic może?
Pożyczyłem od znajomego monitor - Proview Pk-770 Model 770M. Ale nie wiem czy to jego wada, czy może sterowniki - A mianowicie od połowy ekranu w prawą stronę jest coraz bardziej zamglony. Wtyczki są w porządku, sterowniki od grafiki zmienione na nowsze, sterowniki monitora od producenta zainstalowane i lipa ... To samo... A do tego jak chcę ustawić częstotliwośc odświeżania na np. 75 czy 85 Hz to cały obraz mam zasmużony.
Podpowie ktoś o co chodzic może?