Witam serdecznie.
Mam monitor "Proview 768M" i niezły problem.
Kiedyś wpadł do mnie kolega i oznajmił, że ma najnowsze sterowniki. Zainstalowałem i... Szlag mi trafił monitor.
Obraz rozciągnął się na boki i "zwichrował", co najgorsze, że funkcje MENU odpowiedzialne za te ustawienia są zablokowane, podczas gdy pozostałe funkcje działają jak należy.
Czy da się to jakoś naprawić?
Może da się przywrócić ustawienia fabryczne w tym monitorze, jeśli tak, to jak to zrobić?
Przepraszam za moje „lamerstwo”, ale to nie moja dziedzina, a chciałbym uniknąć wizyty w serwisie.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Łukasz.
Mam monitor "Proview 768M" i niezły problem.
Kiedyś wpadł do mnie kolega i oznajmił, że ma najnowsze sterowniki. Zainstalowałem i... Szlag mi trafił monitor.
Obraz rozciągnął się na boki i "zwichrował", co najgorsze, że funkcje MENU odpowiedzialne za te ustawienia są zablokowane, podczas gdy pozostałe funkcje działają jak należy.
Czy da się to jakoś naprawić?
Może da się przywrócić ustawienia fabryczne w tym monitorze, jeśli tak, to jak to zrobić?
Przepraszam za moje „lamerstwo”, ale to nie moja dziedzina, a chciałbym uniknąć wizyty w serwisie.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Łukasz.