Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana klucza w Windows 2000 Professional

zeezoo 31 Mar 2006 12:04 6294 6
  • #1 31 Mar 2006 12:04
    zeezoo
    Poziom 26  

Witam,

Czas postawić na legalność...
    W związku z tym kupiliśmy licencję na Windows'a 2000 Professional ale jakbym miał teraz system od nowa stawiać to musielibyśmy zamknąć serwis na cały dzień. Co zdaniem mojego szefa nie wchodzi w grę...

Udało mi się zmienić Product ID przez edycję rejestru systemowego ale Product Key nie daje rady żadnym programem (wszystkie jakie próbowałem były dedykowane pod XP i wyskakiwało, że klucz jest niepoprawny :/ a opisu pod 2000 nie znalazłem)

Ma ktoś sposób na zmianę tego klucza? To bardzo ważne...

Pozdrawiam
    zeezoo

0 6
  • #2 31 Mar 2006 14:19
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Użyj programu sysprep - jest na płytce instalacyjnej spakowany w deploy.cab.

0
  • #4 31 Mar 2006 22:53
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Harley83, czytaj posty ze zrozumieniem, a nie nabijaj sobie punkty. Keyfinder służy do ODCZYTU klucza (i to nie zawsze poprawnie), a my rozmawiamy o ZMIANIE klucza bez konieczności reinstalacji systemu. Dostrzegasz różnicę?

0
  • #5 31 Mar 2006 23:20
    arkolesz
    Poziom 26  

jankolo napisał:
    Keyfinder służy do ODCZYTU klucza (i to nie zawsze poprawnie), a my rozmawiamy o ZMIANIE klucza bez konieczności reinstalacji systemu.

The Keyfinder only supports changing the keys in Windows 95, 98, ME, and XP. Windows 2000, NT, and Server 2003 aren't supported.

Niemniej jednak, program nie zmieni seriala w Win 2000.

0
  • Pomocny post
    #6 31 Mar 2006 23:36
    Robert B
    Poziom 43  

No, jeżeli w tak zbożnym celu to proszę bardzo. Oba działają z 2000 Pro SP4 :)
    W programie ViewWinInfo.exe odznacz opcję "Disable".

0
  • #7 25 Kwi 2006 14:34
    zeezoo
    Poziom 26  

użyłem sysrep i musiałem przeinstalować system, bo się wywalił :/

Dziękuję pozostałym za programy
    Temat uznaję za zakończony :)

Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów