Prosze o pomoc- mianowicie w instrukcji do tego cuda nie ma nic o tym
jak sie wylacza dostep /kontrolowanie/ lini telefonicznej .
w ukladzie obecnym nie ma takiej mozliwosci zeby linie jakas podlaczyc. jest poprostu zbedna ..
chce ja wylaczyc ale jak zaczynam myslec jak to zrobic i patrze do tej niby serwisowej instrukcji instalatora dostaje od razu szalu.
co lepiej zrobic ?
1- podpiac z zasilacza przez opornik jakies 12V -ZEBY SOBIE BYLO I ZEBY SWIATELKO CZERWONE sie zgaslo
2- zrobic zwarcie na nozkach transoptora -tak jak by linie telef mial od urodzenia
3-co innego .na widok tych kodow szesnastkowych -tych programowan dostaje szalu ale zajecie uruchomienia syst alarmowego i tak musze zrobic -czy chce czy tez nie -nie robie laski...
jak sie wylacza dostep /kontrolowanie/ lini telefonicznej .
w ukladzie obecnym nie ma takiej mozliwosci zeby linie jakas podlaczyc. jest poprostu zbedna ..
chce ja wylaczyc ale jak zaczynam myslec jak to zrobic i patrze do tej niby serwisowej instrukcji instalatora dostaje od razu szalu.
co lepiej zrobic ?
1- podpiac z zasilacza przez opornik jakies 12V -ZEBY SOBIE BYLO I ZEBY SWIATELKO CZERWONE sie zgaslo
2- zrobic zwarcie na nozkach transoptora -tak jak by linie telef mial od urodzenia
3-co innego .na widok tych kodow szesnastkowych -tych programowan dostaje szalu ale zajecie uruchomienia syst alarmowego i tak musze zrobic -czy chce czy tez nie -nie robie laski...