Posiadam Opla Omege 1988 na gażniku,która nie chce odpalać na gazie
Przełączyć na gaz mogę dopiero po rozgrzaniu silnika i to po dobrym rozgrzaniu.Posiadam instalacje gzową LOVATO. Czy można to wyregulować tak aby odpalała bezpośrednio z gazu ,lub chwilę po odpaleniu z benzyny?