Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projekt domowej instalacji elktrycznej do szkoły

Adek8703 03 Kwi 2006 16:27 3532 9
  • #1 03 Kwi 2006 16:27
    Adek8703
    Poziom 12  

Witam!

Potrzebuje schematu domowej instalacji elektrycznej do szkoły.
    -ma to być dom/mieszkanie minimum z 4 pokojami osobną łazienką i kuchnią
    -musze mieć osobne obwody: oświetleniowy, zasilający(gniazdka), do kuchni i łazienki
    -musze dobrać odpowiednie zabezpieczenia do tej instalacji

Jeśli ktoś ma jakiś plan domowej instalacji elek. to był bym wdzięczny, może ktoś się nudzi i nie ma co robić to moze mi narysować taką instalacje ( :D ) To nie ma być jakiś wyszukany i wybajerzony projekt poprostu coś prostego do szkoły.

Za wszelkie materiały i wskazówki będe bardzo wdzięczny:!:

• #3 03 Kwi 2006 16:53
    Adek8703
    Poziom 12  

Nie ukrywam że licze na jakieś konkrety bo termin mnie goni. Z góry wielkie dziękii!!.

• #4 03 Kwi 2006 17:21
    marpiasek
    Poziom 27  

Kolego Adek8703, ja też się nudzę, ale mi się nie chce. Co masz zrobić jutro, zrób po jutrze, będziesz miał dwa dni wolne !?
    PS.Nudzisz się w szkole, to jaka różnica, nie traktuj szkoły na poważnie !?!?! (XXI wiek -komputer, ale nie zastąpi szkoły)
    Głowa do góry - dasz radę.

• #5 03 Kwi 2006 17:45
    Adek8703
    Poziom 12  

Wiem że dam rade bo nie mam innego wyjścia a projekt mam dać na piątek albo poniedziałek więc jeszcze nic straconego

Pomoc mile widziana nara!

• #6 03 Kwi 2006 23:00
    lemos
    Poziom 17  

Witam Jeżeli kolega posiada auto cada lub ma gdzie otworzyć takie pliki to mogę przesłać projekt instalacji w domku.Niech kolega poda maila
    Pozdrawiam

• #7 04 Kwi 2006 14:50
    Adek8703
    Poziom 12  

poczta adrian8703(malpa)wp.pl będe bardzo wdzięczny! napisz jeszcze jakim programam to otworzyć, wszelkie opisy tej instalacji mile widziane

Dzięki pozdro

• #9 16 Kwi 2008 18:01
    _dragon
    Poziom 2  

witam.
    Mam prośbę też potrzebuję takiej instalacji elektrycznej , jak ktoś by mógł albo ma gdzieś na dysku to prosiłbym bardzo o przesłanie mi na maila tej instalacji.
    lizus90(malpa)o2.pl
    Pozdrawiam

• #10 16 Kwi 2008 20:28
    Madrik
    Moderator Robotyka

_dragon napisał:
    witam.
    Mam prośbę też potrzebuję takiej instalacji elektrycznej , jak ktoś by mógł albo ma gdzieś na dysku to prosiłbym bardzo o przesłanie mi na maila tej instalacji.
    lizus90(małpa)o2.pl
    Pozdrawiam

Kolego - raz, że raczej nikomu nie będzie się chciało zrywać instalacji ze ścian, to dwa - trudno wysłać całą instalację na maila... :D

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME