Witam serdecznie
Zakupiłem felicje 1.3 i wszycho cacy do wczoraj!!W czasie jazdy zgasła i koniec.Stwierdziłem brak iskry.Sprawdziłem bezpieczniki,napięcia na cewce (tylko na jednym przewodzie 12v) nie mam schematu i nie bardzo wiem gdzie co sprawdzić.
Bardzo proszę o pomoc albo schemat elektryczny
Zakupiłem felicje 1.3 i wszycho cacy do wczoraj!!W czasie jazdy zgasła i koniec.Stwierdziłem brak iskry.Sprawdziłem bezpieczniki,napięcia na cewce (tylko na jednym przewodzie 12v) nie mam schematu i nie bardzo wiem gdzie co sprawdzić.
Bardzo proszę o pomoc albo schemat elektryczny