Mam nokie 6020 aparat nie ładuje grzanie, fleszowanie i wanienke juz przeszła, nie pomogło prosze o pomoc i porady,
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCytat:zastanawiam się po cho**** nokia wogóle wstawia jakieś tam bezpieczniki.Pewnie nie mają co robić.zmostkuj go i powinno być ok ja tak robiłem i jest ok
Cytat:a dlaczego wanienka miała by pomóc.Czy aparat był zalany bo jeśli tak to ok ale podejrzewam że kąpiel to tu już rytuał i panaceum na wszystko nawet na pęknietą obudowę.Mam nokie 6020 aparat nie ładuje grzanie, fleszowanie i wanienke juz przeszła, nie pomogło