Programowałem ATmege8 i ladnie działał, aż pewnego razu chciałem zapisać mu flasha a programator go nie zobaczył. Programator jest ok bo mogę programować inne proce. Nie zablokowałem go bo nie ruszałem bitów konfiguracyjnych. Więc co się stało? Czy procek wysiadł? Programowałem go około 50 razy to chyba nie jest za dużo.