Witam
mam pytanko zwiazane z 3310
wiec jak sie zmieni soft w 3310 na 3315 np to wersje ponizej, niewiem dokladnie ale te stare 4.xx sie resetuja i wieszaja itd.
Slyszalem ze wymienia sie w tym przypadku jakies 2 rezystory pomiedzy madem a chapsem, moze ktos doklaniej ten temat opisac
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
mam pytanko zwiazane z 3310
wiec jak sie zmieni soft w 3310 na 3315 np to wersje ponizej, niewiem dokladnie ale te stare 4.xx sie resetuja i wieszaja itd.
Slyszalem ze wymienia sie w tym przypadku jakies 2 rezystory pomiedzy madem a chapsem, moze ktos doklaniej ten temat opisac
Z gory dziekuje
Pozdrawiam