ostatnio chciałem sobie wgrać nowe oprogramowanie do mojej noki aby mieć 3315 wiec zaniosłem ją do sklepu w katowicach. Gościu podłączył kabel i powiedział mi ze nie ma połaczenia z epromem i nieda sie nic z tym zrobić. Mam pytanie czy żeczywiście brak komunikacji moze mieć przyczyne tylko w uwalonym epromie? Telefon działa bez zarzutu, wersja oprogramowania to 04.06