Czesc, jestem słabo obeznany w elektronice
Mam pytanie jak z zasilacza komputerowego w ktorym w żółtym kablu idzie 12V, 10A zrobic zeby szło 12V ale 2A.
Jesli ktos wie lub wie gdzie jest cos takiego opisanego (moze inne forum albo tematy) to proszę o odpowiedż lub podanie linków.
POZDRAWIAM i z góry dziekuje za odpowiedzi
Mam pytanie jak z zasilacza komputerowego w ktorym w żółtym kablu idzie 12V, 10A zrobic zeby szło 12V ale 2A.
Jesli ktos wie lub wie gdzie jest cos takiego opisanego (moze inne forum albo tematy) to proszę o odpowiedż lub podanie linków.
POZDRAWIAM i z góry dziekuje za odpowiedzi