czeka mnie wymiana lozysk w pralecke Ardo TL 600.
Moze ktos ma jakas serwisowke albo moze sluzyc pomocnym opisem jak to zorbic, niestety nigdy wczesniej tego nie robilem to bedzie moj debiut.
Juz nie kupie nic co jest firmowane znakiem ARDO.
pozdrawiam
Moze ktos ma jakas serwisowke albo moze sluzyc pomocnym opisem jak to zorbic, niestety nigdy wczesniej tego nie robilem to bedzie moj debiut.
Juz nie kupie nic co jest firmowane znakiem ARDO.
pozdrawiam