logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Skymaster DX22 - brak sygnału po reanimacji JTAG, błąd protocol 1218

a200 16 Kwi 2006 20:35 1395 3
REKLAMA
  • #1 2535144
    a200
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam serdecznie
    Po reanimacji w/w tunera jtagiem brak sygnału z satelity i napis pamięć pusta. Wersja boota na szarym tle 4.5b Softu żadnego nie przyjmuje a przy wymianie boota program bootloader zatrzymuje sie na wartości 81 i wypisuje " protocol 1218 image crc error"
    Używałem przy reanimacji różnych flashy i zawsze ten sam efekt.
    Proszę o radę.
  • REKLAMA
  • #2 2535704
    andrzej49
    Poziom 16  
    Posty: 263
    Pomógł: 1
    Ocena: 36
    KIedyś coś takiego robiłem i korzystałem z oprogramowania "Comsata fta",ale musisz sprawdzić jaką masz głowicę (194 , 184) i wgrać jtagiem powtórnie właściwy wsad do flasha i póżniej właściwy soft.Sprawdż na stronie Comsata co tam mają.
  • REKLAMA
  • #3 2536373
    a200
    Poziom 2  
    Posty: 2
    O takich podstawowych sprawach jak numer głowicy nie wspomniałem bo inaczej nie napisałbym tego postu. Walczę z tym tunerem już dosyć długo tak że zaręczam Ci że wszystkie tematy dotyczące tego tunka prezeczytałem. Dla jasnosci
    Procesor STi 5518 BVC
    Głowica F7VZ0194
    Flash 29LV160DT

    Pozdrawiam
  • #4 4707880
    artbi
    Poziom 19  
    Posty: 289
    Pomógł: 22
    Ocena: 45
    witam .. mam też dość dużo czasu spędzonego nad takim typem :D ja poszedłem po prostej ścieżce i wgrałem comsat_flash dump i wszystko poszło /nie do końca nie był to edukacyjny ...a z tym opisem to jest tak że trzeba zrobić skan satelity i co nieco świeci :D pozdrawiam
REKLAMA