Witam serdecznie
Po reanimacji w/w tunera jtagiem brak sygnału z satelity i napis pamięć pusta. Wersja boota na szarym tle 4.5b Softu żadnego nie przyjmuje a przy wymianie boota program bootloader zatrzymuje sie na wartości 81 i wypisuje " protocol 1218 image crc error"
Używałem przy reanimacji różnych flashy i zawsze ten sam efekt.
Proszę o radę.
Po reanimacji w/w tunera jtagiem brak sygnału z satelity i napis pamięć pusta. Wersja boota na szarym tle 4.5b Softu żadnego nie przyjmuje a przy wymianie boota program bootloader zatrzymuje sie na wartości 81 i wypisuje " protocol 1218 image crc error"
Używałem przy reanimacji różnych flashy i zawsze ten sam efekt.
Proszę o radę.