Witam wszystkich. W chwili obecnej mam uwalonego tunerka DXL 9400 po wgraniu softu brak sygnału czyli inna głowica nieedukacyjna. Niestety przed wgraniem softu nie zrobiłem zrzutu pamieci czy posiada ktoś taki sofcik na głowice inne niż F7VZ0194 ponieważ tylko tya jest edukacyjna (uwaga na głowicy nie ma oznaczenia) jeżeli ktoś wie jak można postawić na nogi ten tunerek to prosze o kontakt na PW lub GG 5021547. Wgrywałem oryginalny soft ze strony skymastera niestet dalej nic nie ruszyło soft poprawnie wgrany.