Witam
Dzis podlaczalem rodzicom radio w aucie i napotkalem problem niedosc ze ktos obciol kostke ISO to jeszcze antenowy kabel jest obciety.
Moj problem polega na tym ze ida dwa kable razem zlaczone od anteny jeden normalny groby antenowy a drugi cieniutki jak by do podlaczenia pod mase albo pod +12 ale nie jestem pewny czy ktos wie jak to podlaczyc??
I po co jest ten kabel.
P.s. Nawet jak podla cze ten kabel gruby to wszystko gra ale jak przekrece stacyjke to wszystko sie gubi i szumi, gdy wlaze ten cinki kabel to gra radio jeszcze lepiej ale tez jak przekrece stacyjke to ten sam objaw wogole traci sie sygnal i nic nie slychac.
Czekam na sugestie!!!
Pozdrawiam
Dzis podlaczalem rodzicom radio w aucie i napotkalem problem niedosc ze ktos obciol kostke ISO to jeszcze antenowy kabel jest obciety.
Moj problem polega na tym ze ida dwa kable razem zlaczone od anteny jeden normalny groby antenowy a drugi cieniutki jak by do podlaczenia pod mase albo pod +12 ale nie jestem pewny czy ktos wie jak to podlaczyc??
I po co jest ten kabel.
P.s. Nawet jak podla cze ten kabel gruby to wszystko gra ale jak przekrece stacyjke to wszystko sie gubi i szumi, gdy wlaze ten cinki kabel to gra radio jeszcze lepiej ale tez jak przekrece stacyjke to ten sam objaw wogole traci sie sygnal i nic nie slychac.
Czekam na sugestie!!!
Pozdrawiam