Przy włączeniu kompa wchodzi mi od razu do biose i klawiatura nie żyje, wymieniłem klawiatur chyba z 3 przeprogramowałem bios, oraz resetowałem go przy pomocy wlozenia i wyciagniecia bateri..
Jak się włącza to klawa mignie dwa razy lampkami ale na tym kontakt z nia sie konczy !
HELP !!!
Jak się włącza to klawa mignie dwa razy lampkami ale na tym kontakt z nia sie konczy !
HELP !!!