Witam szanownych kolegów.
Dzisiaj rano włączyłem telewizor zasyczał coś huknęło i z wnętrza zaczął wydobywać się dym.Rozkręciłem obudowę i stwierdziłem że rozerwało kondensator C617. Sprawdziłem wg porad kolegów elementy, wymieniłem kondensator C 620 470uF oraz rozerwany kondensator 100uF.
Włączam i w momencie kondensator robi się gorący.Co jeszcze mogło ulec uszkodzeniu.Waldec
Dzisiaj rano włączyłem telewizor zasyczał coś huknęło i z wnętrza zaczął wydobywać się dym.Rozkręciłem obudowę i stwierdziłem że rozerwało kondensator C617. Sprawdziłem wg porad kolegów elementy, wymieniłem kondensator C 620 470uF oraz rozerwany kondensator 100uF.
Włączam i w momencie kondensator robi się gorący.Co jeszcze mogło ulec uszkodzeniu.Waldec