witam skonstruowalem uklad na podstawie zdjecia nizej
ale nie wiem czemu przekrecenie poencjometrem do 1/3 daje juz maxymalne napiecie potem roznica jest niewielka
czy wie kos co z tym zrobic, zmienic rezystor?
ale nie wiem czemu przekrecenie poencjometrem do 1/3 daje juz maxymalne napiecie potem roznica jest niewielka
czy wie kos co z tym zrobic, zmienic rezystor?