logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

składam poważniejszy sprzęt, co o tym sądzicie?

art2806 20 Kwi 2006 15:47 1962 6
REKLAMA
  • #1 2547490
    art2806
    Poziom 11  
    witam zamierzam kupic nowy sprzecik do samochodu, tak studiowałem fora o car audio i w sumie miałem już kupować na przód powerbassy ck6 i do tego suba Hertz ES300 w skrzyni br, ale ostatnio trafiłem na bardzo ciekawą oferte:

    przód: Phase PCS 165.20
    http://www.allegro.pl/item98845481_nowosc_2006_phase_pcs_165_20_najlepszy_bas_od_ss.html

    wzmacniacz: Phase Evolution RS 4
    http://www.allegro.pl/item98885902_phase_evolution_rs_4_2_razy_100w_325w_na_suba_.html

    i do tego myśle o subie w skrzyni BR Rainbow Hammer 30cm o ile dobrze pamiętam to miał 400w RMS i 146db koszt ok 650zł jeżeli te dane są prawdziwe to powinien być niezły mieliście z nim kontakt?? co to dokładnie za sub? wystarczy mi do niego ten wzmak 325 rms w mostku?

    Gościu na allegro dobrze o nim pisze niby pokonał wiele dobrych wzmaków w jakiś testach i co sądzicie o tych głośnikach na przód nie zanisko bedą schodzić jak na przód? dobrze zagrają średnie i wysokie?

    Zamierzam to montować do Mitsubishi Galanta z 99r (sedan), wszystko oczywiście dobrze wygłusze, kable i kondensator Dietz, radio planuje kupić Pioneera DEH-P80MP, słucham Techno i czasami HipHopu ogólnie to lubie pożadny bass :) ale jakość też jest dla mnie ważna. Czekam na odpowiedzi i ewentualne inne propozycje.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2547746
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #4 2547786
    art2806
    Poziom 11  
    no ten Phonocar z serii Thunder 30cm w skrzyni pasmowo-przepustowej fajnie sie prezentuje ale chciałbym zobaczyć jak gra.

    Dodano po 2 [godziny] 11 [minuty]:

    nikt tu nie zna tej firmy phase?? chciałbym sie jak najwięcej dowiedzieć czy brać taki sprzęt czy coś innego w podobnych pięniądzach. no i co z tym głośnikiem rainbow hammer 30cm jego dane sa p[rawdziwe czy naciagane jak będzie śmigał pod tym sprzętem?
  • REKLAMA
  • #5 2549940
    rojass
    Poziom 15  
    kiedys to sie nazywało phase linear, firma włoska o ile mnie pamięc nie myli.
    To własnie ta firma skonstruowała subwoofer Aliante, który nadal według niektórych jest najlepszym subem.Ja nie słyszałem zadnego głosnika ani wzmaka tej firmy. teraz nazywa sie inaczej, phase.... coś tam, cos tam.
    Co do rainbowa, możesz go wyrwać taniej, około 400zł za nówke, poszukaj dobrze na allegro. nick kolesia to chyba caraudio24 czy cos takiego.
  • REKLAMA
  • #7 2552456
    krupcia
    Poziom 11  
    na przod polecam dls r6a
REKLAMA