chcial bym zrobic diode RGB sterowanom z kompa np przez COM,LPT ale potrzebuje program do obslugi. np w paint'cie jest takie (edytor kolorow>kolory niestandardowe)
wiec jak ktos by mogl mi pomoc to bym byl wdzienczny:D √
wiec jak ktos by mogl mi pomoc to bym byl wdzienczny:D √